Biedronkowy Dzień Mamy

26 05 2021

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Warto w tym dniu pamiętać o swojej mamie i podziękować jej za trud, jaki włożyła w nasze wychowanie i za miłość, którą nas obdarzyła.

W tym dniu Nasze przedszkolaki z grupy Biedronek wręczyły swoim mamom przygotowane wcześniej laurki, dyplomy oraz przepiękne serduszka.

Przygotowania do tego ważnego święta trwały dwa tygodnie, przez ten czas dzieci ćwiczyły fikuśne tańce przy oprawie muzycznej do piosenki ,,Kocham Cię, TI Amo, Je Ta’ime”, uczyły się recytowania wierszyków, wykonywały kreatywne prace plastyczne, dzięki którym odkryły swoje talenty, jak również z uśmiechem na twarzy pozowały do zdjęcia. Wszystko po to, aby zrobić niespodziankę ukochanym mamom.

Niestety z powodu trwających obostrzeń nie było możliwości zaprosić mam do naszego przedszkola. Nagrano występy dzieci, w wyniku czego powstał wzruszający dla wszystkich mam filmik.

Nagranie znajduje się w linku poniżej  :-)

Biedronki dla mam (padlet.com)

Składam piękne podziękowania za pomoc w realizacji wszystkich działań dla wszystkich zaangażowanych pań (K.K, R.G, K. S, I. N).

J.P.

Dzień Matki w klasie IV

26 05 2020

Z okazji Dnia Matki składamy najserdeczniejsze życzenia.

Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie…

Dla wszystkich Mam życzenia składają klasa 4 wraz z wychwycą

nasza prezentacja:

PREZENTACJADzień Matki

25 05 2020

Sylwetka, Przyjęcie, Różne Rodzinne 26 maja to wyjątkowy dzień wszystkich Mam – Dzień Matki. W tym dniu dzieci chcą podziękować swoim Mamusiom za  trud wychowania, opiekę, troskę i bezwarunkową miłość. W tym roku szkolnym nie możemy zorganizować uroczystości , dlatego uczniowie klas I-III zapraszają Mamy do obejrzenia prezentacji prac, jakie przygotowali z myślą o nich.

maja