Karnawałowa zabawa

19 02 2020

W środę, 19 lutego 2020 r. w godzinach popołudniowych, w sali klasy trzeciej działy się cuda i dziwy. Tańce, zabawy w kole, w parach, śpiewy, stroje, smakowitości, czyli wielu gości na długo oczekiwanym balu karnawałowym dla klas I-III.  Wstępem do balu była prezentacja strojów karnawałowych. Na parkiecie królowali piraci, księżniczki, postacie z bajek i policjanci. Uczniowie wraz z wychowawczyniami chętnie bawili się w udekorowanej balonami i proporczykami klasie. Atmosfera zabawy była fantastyczna. Dzieci tańczyły do największych przebojów minionych lat serwowanych przez didżeja – Panią Wiolettę.  Wodzirejem była Pani Maria, A Pani Monika zorganizowała świetną zabawę integracyjną i zadbała o bufet. Jak było? Oto fotogaleria.

maja/foto wimaBal karnawałowy w Karczmie Taberskiej

26 01 2020

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Starym Kramsku zostały zaproszone przez panią Jolę na bal do Karczmy Taberskiej. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, policjantów, strażaków.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki poprzez wspólną zabawę, tańce i śpiewy, integrowały się z dziećmi z III klasy Szkoły Podstawowej ze Świebodzina. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dziękujemy całej ekipie z Karczmy Taberskiej za tak atrakcyjny i pyszny dzień.

G. P.KARNAWAŁ 2019

16 02 2019

Tegoroczne rytmy karnawałowe zawiodły uczniów naszej szkoły do Karczmy Taberska. Tam, w gronie dzieci z innych miejscowości, wszyscy bali się tańcząc, śpiewając i biorąc udział w licznych konkursach. Pomysłowe przebrania wzięły udział w walce o nagrodę główną, którą jest wyjazd na wyspę Tropikana. Swoje pięć minut miały siostry Kosterówny, które zaśpiewały piosenkę „Halleluja”. Nie wygrały konkursu wokalnego, ale zaśpiewały tak, że słuchający zamarli z wrażenia. Prowadzące bal – Ciocia Jola i Beatka nie dawały szans na siedzenie na krzesełkach. Było energicznie, kolorowo i wesoło. Wśród nagrodzonych za przebranie osób znalazł się jeden uczeń z naszej szkoły – Hubert. M., który zajął II miejsce. Gratulujemy! Wszyscy przebierańcy wykazali się pomysłowością w przygotowaniu stroju. Brawo!

wimaAch, co to był za bal…

8 02 2018

Maski, maseczki, przebrania pomysłowe i kolorowe, tradycyjne pączki z powidłami, muzyka, tańce, zabawy, konkursy…wspaniały DJ Słoniu…wspaniali biesiadnicy, tylko czas zbyt szybko minął…fotorelacja z Balu Przebierańców 2018

Czytaj dalej »BAL PRZEBIERAŃCÓW

20 01 2018

W czwartek, 8 lutego 2018r., w godzinach 16.00 – 19.00 odbędzie się w naszej szkole Bal Przebierańców dla wszystkich uczniów kl. 1 – 7. Zapewniamy miłą zabawę. Przygrywa DJ Słoniu. Rada Rodziców zapewnia, że będzie konkurs na najciekawsze przebranie. Jak przystało na Tłusty Czwartek – nie zabraknie pączków! Szykujcie stroje! Będzie się działo!

wima