Witaj szkoło!

5 09 2018

Poniedziałek, 3 września 2018r. przywitał piękną pogodą wszystkie dzieci zmierzające do szkoły. Odświętnie ubrane dziarsko maszerowały, najpierw na spotkanie w kościele, potem na apel szkolny. Na sali gimnastycznej zrobiło się tłoczno i to nie tylko za sprawą rodziców, którzy przyszli z pierwszakami, ale także dlatego, że od tego roku mamy osiem klas. Pani Dyrektor powitała wszystkich bardzo serdecznie. Przedstawiła nauczycieli i wychowawców klas. Czytaj dalej »Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

23 06 2018

W piątek, 22 czerwca 2018r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. O godz. 8.00 uczniowie, rodzice i nauczyciele uczestniczyli we mszy św. Następnie wszyscy przeszli do szkoły, by tam, podczas apelu, podsumować najważniejsze wydarzenia minionego roku. Wręczone zostały dyplomy dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w licznych zawodach, konkursach i turniejach, a także świadectwa z wyróżnieniem i listy gratulacyjne dla rodziców. Dalsza część przedwakacyjnego spotkania odbyła się w klasach z wychowawcami. Tam dzieci odebrały pozostałe świadectwa i nagrody od Rady Rodziców. Wszystkim życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!

Czytaj dalej »Majowe Święta

26 04 2018

O majowych świętach przypomniał chór szkolny patriotycznymi piosenkami podczas Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2018.  Wątek związany ze świętami majowymi rozpoczął się od wprowadzenia sztandaru szkoły, odśpiewania hymnu i przedstawienia informacji o 1,2, i 3 Maja. Chór zaśpiewał pieśni: „Witaj majowa jutrzenko”, „Jak długo w sercach naszych” i „Płynie Wisła płynie.”

wima/foto mirmalDzień Patrona Szkoły

3 02 2018

W piątek, 2 lutego 2018r. obchodziliśmy w szkole Dzień Patrona Szkoły – Bojowników o Polskość Ziemi Kramskiej. Wszyscy uczniowie spotkali się w świetlicy szkolnej, by wysłuchać referatów uczniów siódmej klasy, dotyczących naśladowania bojowników walczących o polskość naszej ziemi.

Czytaj dalej »