Bezpieczny wypoczynek

28 06 2020

Szanowni Państwo.

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia opracowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży celem ograniczenia ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.

Szczegółowe informacje poniżej:

bezpieczny wypoczynek

telefon interwencyjny w sprawie wypoczynkuWiolinkowy początek wakacji

22 06 2019

W piątek, 21 czerwca 2019 r. Wiolinki wyjechały na zasłużony relaks, na basen do Zielonej Góry. Tam, w asyście opiekunów, „wymoczyły” całoroczną aktywność. Pływały, bawiły się na bąku, skałce wspinaczkowej, zjeżdżały na zjeżdżalni, relaksowały się w jakuzzi… potem był malutki poczęstunek i powrót do domu. Czas spędziły bardzo przyjemnie. To dobry początek wakacji :-) !WAKACJE 2019

20 06 2019

Drodzy uczniowie!

Sezon wakacyjny rozpoczęty! To już fakt!  Bawcie się dobrze i bezpiecznie! Szukajcie przygód! Korzystajcie z zapowiadanej słonecznej pogody, nie zapominając o swoim zdrowiu! Odpocznijcie!

Wszystkiego dobrego!

Wasza Szkoła :-)BEZPIECZNE WAKACJE

21 06 2018

W czwartek, 21 czerwca 2018r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu poświęconym bezpieczeństwu podczas wakacji.

Czytaj dalej »Bezpieczna Rowerowa Szkoła 2018

13 06 2018

W ramach realizacji projektu „Bezpieczna Rowerowa Szkoła” uczniowie klasy piątej przygotowali pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla klas 1 – 3. Uczestniczy spotkania obejrzeli trzy scenki rodzajowe, podczas których dowiedzieli się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia, gdy ktoś ulegnie wypadkowi. Dzieci dowiedziały się, co robić, jeśli komuś wbije się przedmiot w ciało, gdy ktoś złamie rękę lub kiedy straci przytomność. Przypomniały sobie pod jaki numer należy dzwonić po pomoc i co wtedy powiedzieć.

Czytaj dalej »