Turniej Mikołajkowy klas 1 – 3

6 12 2018

W czwartek, 6 grudnia 2018r. uczniowie klas 1-3 spotkali się na dorocznym Turnieju Mikołajkowym, podczas którego śpiewali mikołajkowe piosenki i wykonywali wiele ciekawych zadań, by umilić sobie czas oczekiwania na przyjście Mikołaja. Ozdabiali papierową choinkę, ćwiczyli umiejętność dodawania, dowiadywali się o zwyczajach związanych z Mikołajem w innych krajach, utrwalali zasady ortograficzne a także sprawdzali, czy potrafią dobrze zaadresować listo do Mikołaja. Miły Gość zjawił się w towarzystwie Uroczej Reniferki Agaty oraz Przebojowego Elfa – Imprezki! Rozdał prezenty dzieciom i wychowawczyniom. Niektórzy uczniowie otrzymali mini rózgi. Byli i tacy, którym długo Mikołaj szeptał coś do ucha. Trzecioklasiści dwoili się i troili, by Mikołaj uwierzył, że przygotowują się solidnie do I Komunii św. Ostatecznie wszyscy zostali obdarowani i z radością w sercu śpiewali Mikołajowi i Jego Świcie, gdy ci opuszczali klasę nr 18. Czas zabawy szybko minął. Pozostawił przedsmak świąt, które niebawem nadejdą. Spotkanie przygotowała kl. 3 z Wychowawczynią.

wimaŚlub ze szkołą…

17 10 2018

Właśnie…czy jest możliwy ślub ze szkołą? To pytanie dręczyło pierwszoklasistów od początku roku szkolnego. Gdzieś bowiem  podsłuchali, że ów będą musieli wziąć. Jednak okazało się, że nie trzeba brać ślubu ze szkołą, wystarczy tylko złożyć ślubowanie podczas Uroczystości Pasowania na Ucznia Szkoły i cały problem z głowy. Czytaj dalej »Dzień Chłopaka w klasie 2

1 10 2018

1 października 2018 roku w naszej klasie obchodziliśmy  święto chłopaków. W tym dniu pani wychowawczyni i dziewczynki złożyły chłopcom życzenia. Dla uczczenia święta wszyscy zasiedliśmy do deseru – malinowych babeczek. A nasi chłopcy jak zawsze byli uśmiechnięci i bardzo mili.

majaOgnisko kl. VII

30 09 2018

W sobotę, 29 września 2018r. siódma klasa wraz z wychowawcą spotkała się po południu nad Jeziorem Wojnowskim w Kolesinie, by wspólnie spędzić czas. Okazją do tego był niedawny pierwszy dzień jesieni a także święto pieczonego ziemniaka. Czytaj dalej »