Zagraliśmy wraz z 28 Finałem WOŚP

12 01 2020

W niedzielę, 12 stycznia 2020r. uczniowie -  reprezentanci naszej szkoły – WIOLINKI – zatańczyły na scenie babimojskiego GOK, by wesprzeć 28 Finał WOŚP. Zespół zaprezentował cztery współczesne tańce do popularnej muzyki tanecznej. Przybyli do sali rodzice gromko oklaskiwali swoje pociechy. Występ był bardzo udany. Gratulujemy członkom zespołu i dziękujemy za wrażliwość na to, by dawać innym to, co mamy najlepszego – talent i czas. Dziękujemy Rodzicom za przywiezienie dzieci i obecność z nami. Atmosfera babimojskiego sztabu zaklęta w piękną zimową scenerię była bardzo ciepła. Cieszymy się, że bierzemy udział w tak szczytnym przedsięwzięciu. Zespół pracował pod okiem pań opiekunek – W.Malinowskiej i K. Szymańskiej z wielkim udziałem Rodziców, którzy zadbali nie tylko o obecność dzieci, ale i o ich stroje, fryzury i humory. DZIĘ – KU – JE – MY! :-)

źródło plakatu: http://www.gokbabimost.pl/aktualnosc/1385

wima/foto mirmal28 Finał WOŚP

11 01 2020

JUŻ W NIEDZIELĘ SPOTYKAMY SIĘ W SALI BABIMOJSKIEGO GOK! GODZ. 16.00 – ROZPOCZĘCIE, 16.15 – NASZ WYSTĘP. ZAPRASZAMY!

UCZNIOWIE I  NAUCZYCIELE ZE NOWE KRAMSKO!

źródło plakatu: http://www.gokbabimost.pl/aktualnosc/1385

wima#RazemNaŚwieta

18 12 2019

Zespół Edukacyjny przyłączył się do kolejnej edycji akcji  „Razem na Święta”, którego  celem  jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

„– Wiem, że tysiące uczniów na co dzień angażuje się w przedsięwzięcia charytatywne. W wielu szkołach funkcjonują kluby i koła wolontariatu, które realizują działania zasługujące na prawdziwe uznanie. Chciałbym, aby te wspaniałe inicjatywy zostały wzmocnione szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy najwięcej osób oczekuje na pomoc. Jestem przekonany, że wsparcie, jakie otrzymają one od uczniów, będzie najlepszym sygnałem, że nie są same i zawsze jest ktoś o nich pamięta – napisał Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski w liście zachęcającym uczniów i nauczycieli do udziału w akcji „Razem na Święta”.” (źródło: https://www.gov.pl/web/edukacja/razem-na-swieta–zapraszamy-do-udzialu-w-akcji-men). List_Ministra_Edukacji_Narodowej_w_wersji_pdf

Szkolne Koło Wolontariatu z Opiekunką p. Ireną Niewiadomską przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego zorganizowało już zbiórkę pluszaków dla dzieci z hospicjum. Obecnie finalizują zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska. W Nowym Roku zaprosimy lokalną społeczność, w tym seniorów, na przedstawienie jasełkowe. Uczniowie klasy 4 w ramach języka polskiego wykonują kartki świąteczne z życzeniami, które przekażą nowokramskim seniorom.

Do działań SKW ochoczo przyłączają się nasze Przedszkolaki. Uczą się od najmłodszych lat, że warto pomagać.

Warto być #RazemNaŚwieta

PCPodziękowanie za udział w akcji charytatywnej.

28 03 2019

W grudniu 2019 roku braliśmy udział w akcji charytatywnej wspierającej budowę hospicjum dla dzieci. Zebraliśmy  621 złotych.Fundacja „Z Serca dla Serca ” przesyła nam podziękowania za udział i wsparcie tej pięknej inicjatywy. W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu dziękujemy  Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom za podzielenie się dobrym sercem i szlachetną pomoc.

I.N.27 FINAŁ WOŚP

13 01 2019

W niedzielę ,13 stycznia 2019r. Wiolinki wzięły udział w koncercie z okazji 27 Finału WOŚP, który odbył się w babimojskim GOK. Na zaprezentowany przez zespół program składały się piosenki, pastorałka i tańce. Wiolinki pięknie wystąpiły i tym samy wsparły ideę organizowania akcji charytatywnych. Nie zawiedli rodzice, którzy dowieźli dzieci na występy. Wiolinkom gratulujemy wspaniałej prezentacji, rodzicom – dziękujemy za wsparcie. Wszystkim życzymy zasłużonych, udanych  i bezpiecznych ferii.

wima/foto mirmalMikołajowa akcja charytatywna.

6 12 2018

Kiermasz słodkości .

W dniu 6 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole kiermasz słodkości.Organizatorem tej imprezy było Szkolne Koło Wolontariatu. Można było kupić przepyszne ciast, ciasteczka , rogaliki i inne słodkości przygotowane przez nasze Mamy. Kiermasz był kolejnym etapem akcji charytatywnej,której celem jest zebranie funduszy na budowę hospicjum dla dzieci. Trzeba powiedzieć , że nasi Nauczyciele  i Uczniowie spisali się na medal hojnie wspierając tą akcję.Wszystkim dziękujemy za hojność, a Wolontariuszom i ich Mamom za przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu.

I.N.