DZIEŃ RODZINY

25 05 2018

25 maja w naszej szkole odbyły się obchody ,,Dnia Rodziny”. Stanowiły one połączenie trzech świąt : Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca,a więc świętowały dzieci, mamusie i tatusiowie. Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki przeprowadzonej przez p. Lillę Omieczyńską, a poprzedzającej ,,Sztafetę pokoleń”. Na trasie biegu zawodników dopingowały głośne okrzyki.

Po sportowych emocjach i śniadaniu cała społeczność szkolna i zaproszeni rodzice spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie wierszem  i piosenką podziękowali rodzicom za troskę i miłość oraz zapewnili o swojej miłości do nich. Miłym momentem było odśpiewane ,,Sto lat” przez rodziców na cześć ich dzieci zaproponowane przez p. Dyrektor Patrycję Cichy.

Po akademii rodzice udali się do świetlicy na poczęstunek, a dzieci miały spotkanie z Clownem, który pokazywał, jak puszczać duże bańki mydlane. Robił też różne zwierzątka, miecze z ,,rurkowych” balonów. Dodatkową atrakcją był dmuchany zamek i dmuchane boisko do piłki nożnej. Każde dziecko mogło też częstować się watą cukrową. Jak przystało na festyn nie zabrakło wizyty motocyklistów. Zainteresowanie motorami było duże, nawet wśród dziewcząt.

Warto także wspomnieć o stoisku strzelniczym, gdzie można było strzelać z łuku do balonów. Podczas całej imprezy tatusiowie grillowali dla dzieci kiełbaski. Pogoda była wyśmienita, a podane  lody zakończyły ten pełen atrakcji dzień.

maja


Opcje

Info