Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

2 07 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację.  Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się dotrzeć do końca roku szkolnego.  Jesteśmy dumni z naszych wychowanków. Dziękujemy za ich zaangażowanie i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W tym roku nie odbyły się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Rozdanie świadectw przez wychowawców odbyło się w ustalonych godzinach w wyznaczonych miejscach z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Pomimo tego, że rodzice nie mogli wejść na teren szkoły, a uczniowie odbierający świadectwa musieli mieć założone maseczki, spotkania z wychowawcami udały się.

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych i udanych wakacji. Żywimy głęboką nadzieję, że po przerwie wakacyjnej we wrześniu spotkamy się wszyscy w pełni nowych sił i energii do dalszej pracy.

Nauczyciele ZE w Nowym Kramsku


Opcje

Info