Biedronkowy Dzień Mamy

26 05 2021

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Warto w tym dniu pamiętać o swojej mamie i podziękować jej za trud, jaki włożyła w nasze wychowanie i za miłość, którą nas obdarzyła.

W tym dniu Nasze przedszkolaki z grupy Biedronek wręczyły swoim mamom przygotowane wcześniej laurki, dyplomy oraz przepiękne serduszka.

Przygotowania do tego ważnego święta trwały dwa tygodnie, przez ten czas dzieci ćwiczyły fikuśne tańce przy oprawie muzycznej do piosenki ,,Kocham Cię, TI Amo, Je Ta’ime”, uczyły się recytowania wierszyków, wykonywały kreatywne prace plastyczne, dzięki którym odkryły swoje talenty, jak również z uśmiechem na twarzy pozowały do zdjęcia. Wszystko po to, aby zrobić niespodziankę ukochanym mamom.

Niestety z powodu trwających obostrzeń nie było możliwości zaprosić mam do naszego przedszkola. Nagrano występy dzieci, w wyniku czego powstał wzruszający dla wszystkich mam filmik.

Nagranie znajduje się w linku poniżej  :-)

Biedronki dla mam (padlet.com)

Składam piękne podziękowania za pomoc w realizacji wszystkich działań dla wszystkich zaangażowanych pań (K.K, R.G, K. S, I. N).

J.P.
Opcje

Info