W Europie jeździmy bezpiecznie – lubuski finał

8 05 2017

W sobotę, 6 maja br. w Szkole Podstawowej w Słubicach odbył się Wojewódzki Finał XIV  Edycji Konkursu „W Europie jeździmy bezpiecznie”.  W imprezie wzięło udział trzynaście najlepszych drużyn wyselekcjonowanych w eliminacjach rejonowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wiktoria Fiłka kl. IV, Agata Zamolska kl. V i Oskar Eckert kl. VI. Rywalizacja drużyn była na wysokim poziomie o czym świadczą jednopunktowe różnice pomiędzy pierwszym a drugim miejscem. Drużynę przygotował p. Mirosław Malinowski. Gratulujemy zdobycia I miejsca! Cieszymy się, że nasze szkolne drużyny od początku istnienia turnieju kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich i zdobywają znaczące lokaty.

Konkurs objęty jest patronatem Lubuskiego  Kuratora Oświaty i Starosty Zielonogórskiego.

wima/ foto mirmal

Fotogaleria na stronie: http://www.brd.zgora.pl/cms/obrazki/File/galerie2/final_slubice2017/index.html


Opcje

Info